• Главная
  • У січні у Мирнограді більше померло, ніж народилось
Статистичні дані
14:00, 7 февраля 2018 г.

У січні у Мирнограді більше померло, ніж народилось

Статистичні дані

По Мирноградському міському відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області за даний період зареєстровано:

Народжень - 43, з них 20 дівчаток та 23 хлопчиків.

Найбільш вживані імені – Дмитро, Артем, Кіра, Софія.

Рідковживані імена – Всеволод, Іларіон, Злата, Емілія.

Віднедавна отримати свідоцтво про народження дитини можна безпосередньо у закладі охорони здоров’я, тобто в пологовому будинку Мирноградської центральної міської лікарні у Донецькій області. Такою послугою скористалось 23 сім’ї з новонародженими дітьми та прописано в відділі реєстрації виконавчого комітету Мирноградської міської ради 2 новонароджені дітини.

Шлюбів – 17, з яких в урочистій обстановці зареєстрували шлюб 3 пари.

Розірвань шлюбу – 7 з них 7 по спільній заяві подружжя, з 01.10.2016 року відмітки в паспортні документи не ставляться, у зв’зку зі змінам в Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

Смертей – 83.

З 01 листопада 2017 року Мирноградський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області долучився до пілотного проекту Міністерства юстиції України щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, що зроблено з метою створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у зазначеній сфері. З моменту запровадження електронного сервісу до відділу через цей портал звернулось 10 осіб.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #померло #статистика #шлюб #дитина
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...