• Главная
  • Червоний Хрест у Покровську: підсумки роботи у 2017 році
16:39, 8 февраля 2018 г.

Червоний Хрест у Покровську: підсумки роботи у 2017 році

Сьогодні голова комісії з припинення Красноармійського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Аржавітіна Н. В. прийняла участь у засіданні правління Покровської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста.

В ході проведення засідання голова Покровської міськрайоннї організації Товариства Червоного Хреста Полтавченко Л.С. відзвітувала про діяльність організації за 2017 рік та надала на затвердження план роботи та основних заходів на 2 018 рік.

Особливий акцент Людмила Сергіївна зробила на збільшення обсягів залучення до Покровська гуманітарної допомоги від міжнародних організацій, співпраці з громадськими організаціями, молоді, підтримки волонтерського руху, надання гуманітарної допомоги малозабезпеченим жителям міста та району.

Неля Вікторівна спільно з представниками первинних організацій місцевого врядування, управління освіти і охорони здоров'я, волонтерами та громадськими працівниками підкреслили провідну гуманітарну роль Червоного Хреста, як найстарішої благодійної організації в світі, і її внесок у надання допомоги малозабезпеченим громадянам та вимушеним переселенцям.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#фонд #Покровськ
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...