Мирноградські правоохоронці запросили випускників на навчання до навчальних закладів системи МВС

До яких начальних закладів системи МВС можна вступити та які умови вступу - основні питання, які були розглянуті під час зустрічі інспектора сектору кадрового забезпечення Мирноградського відділу поліції Кристини Гільмутдінової із учнями Мирноградського професійного ліцею.

Вже сьогодні випускникам потрібно вирішувати свій майбутній шлях та обрати цікаву професію, яка забезпечить в майбутньому особистий і професійний розвиток, кар'єрне зростання.

На початку зустрічі Кристина Гільмутдінова, разом з членами Ліги майбутніх поліцейських розповіла присутнім про особливості отримання вищої юридичної освіти в навчальних закладах системи МВС, зауваживши, що по закінченню навчального закладу гарантується працевлаштування, а особливістю навчання є інтелектуальний та фізичний розвиток курсантів. Також правоохоронець озвучила учням деякі вимоги, що висуваються до абітурієнтів при вступі у вищий навчальний заклад.

Запрошені курсанти Дніпропетровського університету внутрішніх справ розповіли присутнім про власний досвід підготовки до вступу до вишу, а також поділилися із учнями своїми враженнями про табірний збір, перші місяці навчання та яскраві моменти із свого курсантського життя.

Учні із захопленням слухали гостей у погонах та задавали їм чимало питань. В кінці зустрічі, деякі хлопці виказали бажання стати курсантами, щоб в майбутньому захищати мешканців свого рідного міста.

Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Автор
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Изложение
0/12
Актуальность
0/12
Автор
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25