• Главная
  • Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів
16:14, 15 февраля 2018 г.

Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів

Сьогодні в Україні 15 лютого вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня правоохоронці Покровської оперативної зони долучились до міських урочистих заходів та відвідали своїх колег-ветеранів МВС, які приймали безпосередньо приймали участь у бойових діях в ті далекі часи.

Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-1
Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-2
Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-3

Після закінчення Другої світової війни українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. За часів СРСР вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих» точках.

Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані, яка тривала 10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989. Через горнило тієї війни пройшли 160 тисяч українців, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а більше 3 тисяч – не повернулися до своїх домівок.

Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-4
Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-5

Так, сьогодні в населених пунктах Донеччини відбулась низка урочистих заходів і церемоній з нагоди цього дня – покладання квітів до пам’ятних знаків, проведення мітингів-реквіємів, зустрічей з учасниками бойових дій на території інших держав. Поліцейські Покровської оперзони також взяли участь у міських заходах, вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятних знаків.

А Олексій Орлов – ветеран МВС, який з лютого 1980 року по червень 1981 року приймав участь у бойових діях в Афганістані сьогодні приймав щирі слова подяки та подарунки від керівника Добропільського відділення поліції Євгена Тугая.

Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-6
Поліцейські Покровської оперзони вшановували пам'ять воїнів – інтернаціоналістів, фото-7

Про своє перебування на війні афганець-правоохоронець не дуже поспішає розповідати. Він лише зауважив, про що тут говорити, війна і є війна. Але навіть із скупих фраз-спогадів стає зрозуміло – кожен в ті далекі страшні часи щохвилинно ризикував своїм життям.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Афганістан #Покровськ #воїни
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...