• Главная
  • Разом безпечніше: Покровські поліцейські розповіли про переваги проекту «Безпечний будинок»
14:55, 17 февраля 2018 г.

Разом безпечніше: Покровські поліцейські розповіли про переваги проекту «Безпечний будинок»

Даний проект передбачає спільну взаємовигідну роботу дільничних офіцерів поліції, голів ОСББ, мешканців багатоповерхових будинків та представників місцевого самоврядування спрямованих на забезпечення безпеки громадян та їхнього майна.

Разом безпечніше: Покровські поліцейські розповіли про переваги проекту «Безпечний будинок», фото-1

Як відомо, найбільш мирними та безпечними є ті суспільства, де досягнуто великого рівня правової обізнаності громадян та наявні ефектні партнерські стосунки поліції з населенням. Одним із різновидів такої колективної безпеки є так звана "сусідська допомога". Адже, якщо бути пильним та небайдужим в питаннях, які стосуються не тільки власного житла, але й сусідського, можна уникнути або попередити багато злочинів.

Разом безпечніше: Покровські поліцейські розповіли про переваги проекту «Безпечний будинок», фото-2

Так, ще з листопада 2017 року керівництво поліції Донеччини розпочало впровадження нової для нашого регіону програми безпеки - "Безпечний будинок". Цей проект входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Проект "Безпечний будинок" допоможе мешканцям багатоповерхівок самим визначитись із рівнем власної безпеки.

Про переваги цього проекту вчора говорили і в Покровську. На зустрічі були присутні голови ОСББ та КСМ, співробітники сектору превенції Покровського відділу поліції, представники державної служби охорони та ДСНС.

Разом безпечніше: Покровські поліцейські розповіли про переваги проекту «Безпечний будинок», фото-3

Це вже 4 зустріч співробітників поліції з громадськістю в такому форматі, на яких розглядаються пропозиції та рекомендації щодо впровадження окремих елементів безпеки.

Начальник державної служби охорони довів присутнім про переваги встановлення захисних пристроїв та підключення квартир під охорону, адже встановлення сигналізації збільшить безпеку будівлі більше ніж на 40%.

Покровський відділ поліції
Донецької області

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція #проект #безпечний_будинок #ОСББ
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...