• Главная
  • У Покровському відділі поліції пройшов схід громадян
17:00, 19 февраля 2018 г.

У Покровському відділі поліції пройшов схід громадян

Напрямки сумісної співпраці, наболілі проблеми та шляхи їх вирішення –основні питання, які сьогодні разом обговорили співробітники сектору превенції Покровського відділу поліції із головами квартальних комітетів міста.

У Покровському відділі поліції пройшов схід громадян, фото-1

Так, сьогодні заступник начальника Покровського відділу поліції Дмитро Верецун запросив до актової зали голів квартальних комітетів, аби доповісти присутнім про стан оперативної обстановки в місті, обговорити шляхи подальшої взаємодії та почути від присутніх конструктивні зауваження щодо роботи своїх підлеглих.

Зустріч проходила у формі діалогу. Дмитро Верецун нагадав, що з серпня минулого року система реагування поліції була модернізована і по всій території нашої області були створені групи реагування патрульної поліції. Ці наряди виконують цілий комплекс функцій – від реагування на виклики громадян до організації безпеки дорожнього руху. Екіпажі ГРПП патрулюють територію обслуговування, а їхні завдання аналогічні тим, які виконують патрульні поліцейські, але з більш ширшими повноваженнями.

У Покровському відділі поліції пройшов схід громадян, фото-2

Потім квартальні по черзі виступили і озвучили проблемні питання, які існують на території обслуговування. Голови комітетів зазначили, що порушень порядку стало значно менше, але існують окремі громадяни, які своїми діями порушують правопорядок, не реагують на їхні зауваження й дозволяють собі зайве.

Також під час сходу від квартальних прозвучало багато схвальних відгуків відносно роботи їхніх дільничних інспекторів. Місцеві мешканці підкреслили, що реагувати на їхні питання правоохоронці стали значно швидше і жодне звернення не залишається без уваги.

У Покровському відділі поліції пройшов схід громадян, фото-3

«Як показує практика, лише спільними зусиллями ми можемо вплинути на кримінальний стан у нашому місті. Кожен з вас має номер мобільного телефону дільничного інспектора, який обслуговує саме ваш район і ви завжди можете розраховувати на його допомогу та підтримку»,- зауважив заступник начальника Покровського відділу поліції Дмитро Верецун.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #поліція #громадяни
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...