• Головна
  • У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри
09:00, 20 лютого 2018 р.

У Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри

Вчора, 19-го лютого у Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся Ярмарок кар’єри. Мета заходу - знайомство роботодавців та студентів, налаштування майбутніх фахівців на побудову успішної кар’єри, надання можливості стажування, адаптації майбутніх фахівців до сучасних вимог працедавців, інформування студентської молоді щодо спектру послуг служби зайнятості та стану ринку праці.

У заході прийняли участь студенти та випускники Мирноградського професійного гірничого ліцею, які здобули професію кухаря та представники громадського харчування міста, серед яких: фізична особа-підприємець Прокопова Н.О., Брюховець О.М. 

Відкрила ярмарок кар’єри начальник відділу активної підтримки Ганна Майборода, яка зазначила – «Сьогоднішній захід є особливим, адже студенти і випускники мають змогу напряму поспілкуватися та познайомитися з потенційними роботодавцями і зробити перший крок на шляху до професійного успіху, презентуючи свої знання, вміння та навички». 

Фахівець з профорієнтації Мирноградського міського центру зайнятості Любов Міркіданова наголосила – «Служба зайнятості реформується і покращує свої сервіси. Зокрема, освоює нові сучасні технології – відеорезюме, відео презентація вакансії, он-лайн співбесіда, комунікація із безробітними через соціальні мережі тощо. Всі ці новації покликані сприяти покращенню та спрощенню процедури пошуку роботи та працевлаштування». 

У ході заходу студенти Мирноградського професійного гірничого ліцею за допомогою фахівців центру зайнятості навчилися основним навичкам підготовки успішного як у текстовому варіанті, так і за допомогою сучасних технологій відео резюме, а випускники вже мали нагоду використати ці навички на практиці, пропонуючи свої кандидатури на заміщення вакантних посад кухаря.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...