• Головна
  • Профорієнтаційна інтерактивна гра "Світ професій – безмежний" пройшла у мирноградській ЗОШ №5 ім. Валерія Доценка
10:00, 22 лютого 2018 р.

Профорієнтаційна інтерактивна гра "Світ професій – безмежний" пройшла у мирноградській ЗОШ №5 ім. Валерія Доценка

Вчора, 21-го лютого представники Мирноградського міського центру зайнятості відвідали школу №5 ім. Валерія Доценка, де проводилась профорієнтаційна інтерактивна гра "Світ професій – безмежний".

Під час гри старшокласники дізналися про професійно-важливі якості, властиві людям різних професій, розширили знання про світ професій у вигляді міні-вікторини та ознайомились з факторами, які впливають на вибір професії. У своєму зверненні до старшокласників Л.Міркіданова зазначила: «Світ професій безмежний. Тож недооцінити значення вибору майбутнього фаху неможна. Адже професія людини – це її життєвий шлях і в певній мірі її доля». 

Детальна інформація фахівця служби зайнятості дозволила учням зрозуміти, який безмежний світ професій, як потрібно себе поводити аби не загубитися у ньому та досягнути успіху. На допомогу прийде нещодавно створена програма розроблена на системі Android «Центр профорієнтації», яка містить актуальну інформацію щодо професійного вибору та планування професійного шляху. Програма надає змогу отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатися інформацією про навчальні заклади та онлайн- освіту тощо. Щоб стати успішним в роботі, потрібно любити те, що виконуєш, незалежно від сфери в якій працюєш. Коли робота приносить задоволення ми не помічаємо скільки тратимо часу на її виконання. 

"Завдяки цьому заходу, діти відкрили для себе чимало нової та корисної інформації, яка допоможе їм краще пізнати світ професій. Учнівська молодь дізналася про професії сьогодення та майбутнього." - зазначають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...