• Главная
  • Фахівці фіскальної служби Донеччини закликають громадян міст Покровська долучитися до кампанії декларування доходів громадян
10:38, 23 февраля 2018 г.

Фахівці фіскальної служби Донеччини закликають громадян міст Покровська долучитися до кампанії декларування доходів громадян

З 1 січня поточного року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих ними у попередньому році, яка триватиме до 1 травня цього року. За традицією, особливістю проведення таких кампаній є активна інформаційна допомога податківців. Ознайомитись з корисною інформацією щодо порядку звітування про доходи та змін у податковому законодавстві з цього питання громадянам допомагають фахівці Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, які задля досягнення позитивних результатів використовують різні форми та методи роз’яснювальної роботи. Cеред них інформування за допомогою ЗМІ, у тому числі Інтернет-ЗМІ, шляхом проведення семінарів, виїзних зустрічей, розповсюдження друкованої продукції в міському транспорті, залучення засобів інформування громадян в місцях скупчення населення тощо.

Під час проведення цьогорічної кампанії працівники управління на вулицях м. Покровська та м. Селидове долучилися до промоакції, направленої на ознайомлення громадян з порядком декларування доходів, отриманих ними у 2017 році. При спілкуванні з громадянами представники Головного управління проінформували їх про види доходів, при отриманні яких, відповідно до Податкового кодексу України, виникає обов’язок щодо подання декларації, а також про способи, порядок і терміни її подання, строки сплати нарахованих сум податку на доходи фізичних осіб та військового збору тощо.

В ході проведення промоакції податківці закликали громадянактивно долучитися додеклараційної кампанії і завітати до Центру обслуговування платників Покровської ОДПІ або завітати до Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області, де кваліфіковані спеціалісти,за необхідності, нададуть детальні консультації та практичну допомогу у заповненні декларації, яка з 1 січня 2018 року подається за новою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 №556 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859».

Також, фахівці управління звертали увагу громадян на те, що вони можуть реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року шляхом подання податкової декларації промайновий стан ідоходи до 31 грудня поточного року.

Бажаючі мали змогу отримати оперативні відповіді фахівців Покровсько-Добропільського управління на питання, що виникали у них під час спілкування.

Активна робота фахівців Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області у цьому напрямку триває.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #декларування #фахівці #закликають
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...