• Главная
  • Неповнолітні підоблікові Покровського міськрайонного відділу з питань пробації прийняли участь у перегляді фільму «Діти за гратами»
12:10, 23 февраля 2018 г.

Неповнолітні підоблікові Покровського міськрайонного відділу з питань пробації прийняли участь у перегляді фільму «Діти за гратами»

22 лютого 2018 року, на базі Покровської центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко психологом Покровського районного ЦСССДМ та співробітником Покровського міськрайонного відділу з питань пробації для неповнолітніх підоблікових та дітей загальноосвітньої школи №12 було організовано перегляд документального фільму «Діти за гратами». 

Перед початком перегляду присутніх було поінформовано про наслідки протиправної поведінки, адміністративну та кримінальну відповідальність, яку можуть понести неповнолітні за вчинення тих чи інших правопорушень, проведено тренінгову гру на виявлення якостей, зовнішніх ознак та характерних рис поведінки, що характеризують осіб, схильних до вчинення правопорушень.

Після закінчення документального фільму були обговорені проблемні питання, які виникли під час перегляду фільму, та емоції, які викликав фільм. В черговий раз дітям було наголошено на необхідності усвідомлення наслідків своїх протиправних дій та постійного контролю своєї поведінки для недопущення вчинення правопорушень.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Покровськ #пробація #психолог #бібліотека #діти_за_гратами
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...