• Головна
  • Сучасному Центру обслуговування платників бути: Головне управління ДФС у Донецькій області підтримує ініціативу Покровської міської ради
16:00, 28 лютого 2018 р.

Сучасному Центру обслуговування платників бути: Головне управління ДФС у Донецькій області підтримує ініціативу Покровської міської ради

Питання забезпечення повноцінного обслуговування платників, підвищення його якості та зручності є одним з пріоритетів органів ДФС, який визначає принципово новий – партнерський – рівень відносин з суб’єктами господарювання та громадянами.

В рамках розвитку конструктивного діалогу між органами державної влади та місцевого самоврядування, направленого на підвищення рівня довіри бізнесу та громадян до держави, начальником Головного управління ДФС у Донецькій області Сергієм Погорєлим нещодавно проведено зустріч з Покровським міським головою Русланом Требушкіним.

У ході заходу учасники обговорили нагальні питання, вирішення яких направлено на зміцнення взаємовідносин між державою, органами місцевого самоврядування та платниками податків, зокрема в частині впровадження заходів, направлених на підвищення рівня задоволеності громадян роботою Центру обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області (далі –ЦОП).

На теперішній час цей ЦОП обслуговує не тільки мешканців міста, району та переміщених громадян, але й велику кількість платників, які до початку проведення на території області АТО перебували на обліку та обслуговуванні на тимчасово окупованій території області. Кількість платників, що на теперішній час перебувають на податковому обліку в Покровській ОДПІ, зросла більше, ніж на 2 тисячі, та складає на 1 січня 2018 року 17260 фізичних та 9321 юридичних осіб.

За цих умов та зважаючи на потреби жителів міста та тимчасово переміщених осіб, у т.ч. соціально вразливих верств населення, Покровський міський голова Руслан Требушкін наголосив на необхідності подальшого поліпшення умов обслуговування громадян та бізнесу територіальним органом фіскальної служби, розташованим у Покровську, шляхом реконструкції, розширення та технічного оснащення за європейськими стандартами Центру обслуговування платників. Реалізація цього проекту можлива за активної фінансової допомоги з боку влади міста.

Саме досягненням такого рішення щодо ефективної співпраці органів державної влади і місцевого самоврядування та визначенням шляхів розвитку сервісної складової фіскальної служби області закінчилась зустріч начальника ГУ ДФС у Донецькій області Сергія Погорєлого та Покровського міського голови Руслана Требушкіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Покровськ #ДФС #Центр_обслуговування_платників #податки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...