• Главная
  • За січень-лютий 2018 року до Покровської ОДПІ надійшло 5 письмових звернень від громадян
14:52, 5 марта 2018 г.

За січень-лютий 2018 року до Покровської ОДПІ надійшло 5 письмових звернень від громадян

Звернення громадян забезпечують взаємодію суспільства і держави, а також сприяють ефективному вирішенню проблем, які виникають в процесі реалізації їх прав та законних інтересів. Позитивний рівень ефективності функціонування даного механізму впливає на становлення правової держави, а також свідчить про демократизм у всіх сферах суспільного життя. Тому робота зі зверненнями громадян – важлива складова у діяльності фіскальної служби. На сьогодні основне завдання – забезпечити кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у них питань, задоволення законних вимог заявника.

За січень-лютий 2018 року до Покровської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 5 письмових звернень від громадян, що на 1 звернення більше, ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, за лютий 2018 року до територіального органу ДФС надійшло 2 звернення громадян.

За результатами розгляду 1 звернення вирішено позитивно, на 2 звернення надано відповідні роз`яснення, 2 звернення направлено на розгляд за належністю до інших органів відповідно до статті 7 Закону України «Про звернення громадян».

Основним питанням, яке порушено у письмових зверненнях, що надійшли на розгляд до інспекції, є нарахування та сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (5 звернень).

Усі звернення громадян розглянуто у законодавчо встановлені терміни. Порушень термінів надання відповідей на звернення громадян за звітний період не встановлено.

Також, протягом січня-лютого 2018 року у Покровській ОДПІ Головного управління ДФС у Донецькій області керівництвом ГУ ДФС у Донецькій області було проведено 1 виїзний особистий прийом громадян, на якому порушувалось питання щодо податку на доходи з фізичних осіб (1 усне звернення). За результатами розгляду на особистому прийомі дане питання було вирішено позитивно.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#ОДПІ #Покровськ #звернення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...