• Главная
  • В Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Стежками творчості Шевченка»
11:42, 6 марта 2018 г.

В Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Стежками творчості Шевченка»

Є в Україні імена, що увібрали в себе живу душу народу, стали часткою його життя. Таким ім’ям для нас, українців, стало ім’я Тараса Григоровича Шевченка, чия поезія викликає в людях почуття гордості і захоплення красою, своєю силою і народною мудрістю. Невипадково березень в Україні часто називають Шевченковим, тому що кожної весни Кобзар приходить до нас і щороку новим, неповторним. Як весна оновлює природу, так само поезія Великого Тараса оновлює наші душі, закликає бути чесними і милосердними, щиро любити свій народ, свою Україну.

В 2018 році виповнюється 204 роки з дня народження поета. Народився він 9 березня 1814 року в родині кріпака. Все життя Тараса Шевченка було наповнене болем та смутком. Цими почуттями пронизана вся його творчість, яка актуальна і сьогодні.

Щоб вшанувати пам’ять Великого Кобзаря в Покровському історичному музеї було відкрито виставку «Стежками творчості Шевченка», яка буде експонуватися з 09.03.2018р по 23.03.2018р. На виставці представлено його поетичні твори, листівки з зображенням репродукцій картин, а також вироби декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва місцевих майстрів, в яких оспівується Великий Кобзар.

Минуло багато років від дня народження Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні його творчість живе між нами.

Дорослі і діти вшановують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди будуть пам’ятати його заповіти.

Старший науковий співробітник

Покровського історичного музею

Корнієнко М.П.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#музей #виставка #Покровськ #Шевченко
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...