• Главная
  • В Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся воркшоп для осіб з числа ВПО, АТО та осіб з інвалідністю
Воркшоп
09:20, 7 марта 2018 г.

В Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся воркшоп для осіб з числа ВПО, АТО та осіб з інвалідністю

Воркшоп

Вчора, 6-го березня, в Мирноградському міському центрі зайнятості відбувся воркшоп для осіб з числа ВПО, АТО та осіб з інвалідністю за участю представників ЦПСР НаУКМА м. Покровська. 

Основною метою заходу була актуалізація психологічних ресурсів людини шляхом визначення головної стратегії роботи зі стресом та побудова алгоритму подолання кризових ситуацій. 

Фахівець ЦПСР НаУКМА м. Покровська Леся Чепенко наголосила: «Ми не повинні – та і не в змозі – уникати стресу. Але ми можемо використати його та насолодитися їм, якщо краще пізнаємо його механізми й виробимо відповідну філософію життя». 

Присутні виконували вправи, серед яких «Моя історія життя». Під час виконання даної вправи присутні встановили "мости" між різними періодами життя. Також жвавий інтерес учасників воркшопу викликала вправа «Життєві ситуації та кризи». 

"Сподіваємось, що захід допоміг отримати практичні навички в галузі керування своїм психоемоційним станом та розів’є власні ресурси стресостійкості, які допоможуть в професійній діяльності та в житті.", - відмічають у Мирноградському міському центрі зайнятості.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #занятость #работа
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...