• Главная
  • Виконання рішень судів щодо стягнення вимог працівників з ДП «Мирноградвугілля» на загальну суму 6 407 357 грн (деталі)
10:31, 7 марта 2018 г.

Виконання рішень судів щодо стягнення вимог працівників з ДП «Мирноградвугілля» на загальну суму 6 407 357 грн (деталі)

Виконання рішень судів щодо стягнення вимог працівників з ДП «Мирноградвугілля».

На виконанні в Мирноградському міському відділ ДВС Головного ТУЮ у Донецькій областістаном на 01.03.2018 року перебуває 193 виконавчих документа щодо стягнення вимог працівників з ДП «Мирноградвугілля» на загальну суму 6 407 357 грн., а саме 56 виконавчих документів на загальну суму 1309937 грн. щодо відшкодування шкоди завданих внаслідок каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку з втратою годувальника;127 виконавчих документів на загальну суму 5097420 грн.щодо стягнення вимог працівників , пов’язаних з трудовими правовідносинами. 

На підставі ст. 46 Закону України «Про виконавче провадження»кошти розподіляються виконавцем між стягувачами в такій черговості: 

1) у першу чергу задовольняються забезпечені заставою вимоги щодо стягнення з вартості заставленого майна; 

2) у другу чергу задовольняються вимоги щодо стягнення аліментів, відшкодування збитків та шкоди, завданих внаслідок кримінального або адміністративного правопорушення, каліцтва або іншого ушкодження здоров’я, а також у зв’язку із втратою годувальника; 

3) у третю чергу задовольняються вимоги працівників, пов’язані з трудовими правовідносинами; 

4) у четверту чергу задовольняються вимоги стягувачів за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, вимоги щодо збору на обов’язкове державне пенсійне страхування, страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та вимоги щодо податків та інших платежів до бюджету; 

5) у п’яту чергу задовольняються всі інші вимоги. 

Вимоги стягувачів кожної наступної черги задовольняються після задоволення в повному обсязі вимог стягувачів попередньої черги. У разі якщо стягнутої суминедостатньо для задоволення в повному обсязі всіх вимог однієї черги, вимоги задовольняютьсяпропорційнодо належної кожному стягвачу суми. Вимоги стягувачів щодо виплатизаборгованості із заробітної плати та інші вимоги, пов’язаних з трудовими правовідносинами, задовольняютьсяв порядку надходження виконавчих документів. 

5 березня 2018 року, Начальник Мирноградського міського ВДВС ГТУЮ у Донецькій області Т.Г.Іванова.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #Мирноградуголь #финансы
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...