• Главная
  • Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ДонОДА про ремонт ряду будівель у Мирнограді
10:30, 15 марта 2018 г.

Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин ДонОДА про ремонт ряду будівель у Мирнограді

Розпочато фінансування проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Після кропіткої та довготривалої спільної роботи облдержадміністрації з учасниками Надзвичайної кредитної програми для відновлення України ЄІБ розпочато фінансування проектів І траншу. Станом на сьогодні отримано перший авансовий платіж на загальну суму майже 10 млн. грн. по 5 проектам м.Мирноград. 

Це проекти з відновлення: 

Мирноградської центральної міської лікарні. Встановлено 134 нових віконних блоків, ведуться роботи з монтажу підвіконня та штукатурення відкосів) .

Управління соціального захисту населення Мирноградської міської ради. Реконструкції 2 гуртожитків під соціальне житло для ВПО За даними проектами розпочаті демонтажні роботи, закуплено сантехніку, баки для нагріву гарячої води, труби, утеплювальні матеріали та інше.

Довідково. Станом на сьогодні по Донецькій області перелік проектів І траншу налічує 44 проекти на загальну суму 268,0 млн.грн. Найбільша кількість проектів реалізується в Мирнограді (26 проектів) та Бахмуті (11 проектів). Крім того, в цих містах є проекти з відновлення гуртожитків для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Перелік проектів Пулу 2А ІІ траншу налічує 104 проекти на загальну суму 1,7 млрд.грн. В тому числі 12 об’єктів обласної комунальної власності на загальну суму 240,5 млн.грн., включаючи проект з реконструкції радіологічного відділення КЛПУ "Міський онкологічний диспансер м. Краматорська" загальною вартістю 58,8 млн.грн.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Мирноград #ОДА #ремонт
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...