• Главная
  • Покровські правоохоронці взяли участь в сході громадян
10:13, 23 марта 2018 г.

Покровські правоохоронці взяли участь в сході громадян

У КНВК с. Гришине відбувся схід громадян, в якому взяли участь представники місцевих комунальних служб і співробітники Покровського відділу поліції.

Покровські правоохоронці взяли участь в сході громадян, фото-1

На початку зустрічі, дільничні офіцери Покровського відділу поліції Олександр Батрак та Ігор Самофалов розповіли присутнім про стан оперативної обстановки, приділивши особливу увагу роботі, що проводиться правоохоронцями щодо профілактики та припинення злочинів та правопорушень.

Покровські правоохоронці взяли участь в сході громадян, фото-2
Покровські правоохоронці взяли участь в сході громадян, фото-3

Надалі схід проходив в досить довірливій обстановці і був побудований у формі діалогу. Присутні громадяни задавали свої запитання і отримували на них відповіді.

«Всі побажання та зауваження до роботи правоохоронців будуть враховані, жодна проблема не залишиться без належної уваги з боку поліції», - зазначив Олександр Батрак.

Крім того звучали питання, які не належали до компетенції правоохоронців. Але, всім хто звернувся, було роз'яснено в яку інстанцію слід звернутися для вирішення проблеми.

Багато людей відзначили, що вже встигли познайомитися зі своїми дільничними, так як вони відвідували їх за місцем проживання, цікавилися проблемами і надавали допомогу.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
#Гришине #поліція #участь #громадян
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...