• Главная
  • Протягом березня в рамках операції «Мігрант» поліцейськими Покровської оперзони притягнуто до відповідальності 22 особи
11:25, 4 апреля 2018 г.

Протягом березня в рамках операції «Мігрант» поліцейськими Покровської оперзони притягнуто до відповідальності 22 особи

Протягом минулого місяця співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 22 громадянина Азербайджану, Таджикистану, Узбекистану, РФ, Грузії та Вірменії.

На території Покровської оперативної зони триває операція «Мігрант», яка розпочалась в лютому і спрямована на запобігання нелегальній міграції, а також інших правопорушень, що вчиняють іноземці та особи без громадянства.

Під час проведення операції «Мігрант» співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності сім громадян. Серед них піддані Азербайджану, Таджикистану, Узбекистану, РФ, Грузії та Вірменії.

На іноземців складено 14 протоколів за ст. 203 та 8 протоколів за ст. 205 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відносно шести порушників були прийняти рішення про примусове повернення до країни походження, троє з яких вже видворені з нашої країни із забороною в’їзду до України.

За порушення міграційного законодавства накладено штрафів на загальну суму 10530 грн. Інформація за даними фактами направлена в міграційну службу.

Боротьба з порушеннями міграційного законодавства триває і кожного, хто порушуватиме діюче законодавство, буде притягнуто до відповідальності.

#мігрант #Покровськ #оперзона
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...