• Главная
  • Відпочинок для дітей не пільгової категорії м. Мирнограда
Оголошення
16:50, 4 апреля 2018 г.

Відпочинок для дітей не пільгової категорії м. Мирнограда

Оголошення

Оголошення для батьків дітей м. Мирнограда, які не належать до жодної пільгової категорії, але мають бажання оздоровити їх у дитячих оздоровчих таборах Донецької області.

Ще в минулому році, згідно «Полтавського методу», діти міста Мирноград, які не мали пільгових категорій були направлені на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого табору. «Полтавський метод» - механізм з часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетів області та міста. 
У 2018 році цей механізм також буде реалізовуватися для дітей міста Мирноград! 

Цей метод передбачає: 

- часткове відшкодування вартості путівки (з бюджетів міста та області) у розмірі двох прожиткових мінімумів на одну дитину (віком від 6 до 18 років, згідно встановленого законодавства України); 
- залишок від загальної вартості путівки сплачують - батьки дітей; первинні організації профспілок, членом яких є один з батьків дитини; благодійні організації; інші кошти, не заборонені чинним законодавством. 

Хто має право скористатися даним методом? 

На часткове відшкодування вартості путівки мають право сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання/реєстрації один раз на рік. 

Які можуть бути джерела залишкової оплати вартості путівки? 

Це можуть бути: батьки дітей; первинні організації профспілок, членом яких є один з батьків дитини; благодійні організації; інші кошти, не заборонені чинним законодавством. Звертаємо увагу на те, що часткове відшкодування вартості путівки на оздоровлення дітей здійснюється лише для таборів, оздоровча зміна в яких складає не менше 21 дня! 

Сектор у справах сім’ї та молоді Мирноградської міської ради запрошує до співпраці батьків, первинні профспілкові організації підприємств, установ, благодійні організації. Для заповнення заявок та для отримання інформації звертайтесь до сектору у справах сім’ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради (каб. № 12).

#Мирноград #дети #отдых
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...