До уваги платників ПДВ!

Працюють «гарячі» телефонні лінії «Реєстрація в ЄРПН»

Починаючи з 06.04.2018 функціонують тимчасові «гарячі» телефонні лінії «Реєстрація в ЄРПН» (строк дії – до 30.12.2018), на які платники ПДВ можуть звернутися із запитаннями до працівників Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області щодо реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних та отримати фахові інформаційно-консультаційні послуги з цього питання.

Телефони «гарячих» телефонних одноканальних ліній:

у м. Покровськ – (0 6239) 2 35 99,

у м. Добропілля – (06277) 2 88 65.

Графік роботи «гарячих» телефонних ліній: в понеділок - четвер з 9 год. 00 хв. до 17 год. 30 хв., в п’ятницю - з 9 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв. (з перервою у роботі з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.).

До уваги землевласників та землекористувачів:

змінено норми застосування пільг із сплати земельного податку

Покровсько - Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників, що пунктом 49 Закону України від 07 грудня 2017 року № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році» змінено порядок оподаткування пільгових категорій фізичних осіб – платників земельного податку.

Змінами, внесеними до пункту 281.2 статті 281 розділу XII Податкового кодексу України (далі - ПКУ) скасовані обмеження щодо застосування пільги до однієї ділянки із сплати земельного податку фізичним особам. Тобто, з 01.01.2018 звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для категорій фізичних осіб, які визначені підпунктом 281.1 ст. 281 розділу XII ПКУ, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

Якщо фізична особа, визначена у підпункті 281.1 ст. 281 розділу XII ПКУ, має у власності декілька земельних ділянок одного виду використання і загальна площа таких земельних ділянок перевищує граничні норми відведення, то така особа до 1 травня поточного року надає письмову заяву у довільній формі до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги.

Пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок із базового податкового (звітного) періоду, в якому подано таку заяву.

Таким чином, якщо до 01 травня цього року така фізична особа не надала до контролюючого органу заяву про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги, то у поточному році оподатковуються всі земельні ділянки, які є у її власності (крім земельної ділянки, на яку подана вказана заява у 2018 році).

Якщо заява про самостійне обрання/зміну земельних ділянок для застосування пільги подана до контролюючого органу після 01 травня цього року, то пільга починає застосовуватися до обраних земельних ділянок із наступного податкового (базового) періоду, тобто з 2019 року.

Легалізація трудових відносин та дотримання законодавства про працю– важливі напрямки роботи фіскалів Донеччини

Днями відбулись чергові зустрічі фахівців Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області з платниками податків. На цей раз фіскали спілкувались із суб’єктами господарювання, які нараховували та виплачували працівникам заробітну плату у розмірі, меншому за передбачений законодавством рівень мінімальної заробітної плати та/або мають заборгованість по її виплаті. Не оминули увагою і «болючі» питання легалізації найманої праці.

Посадові особи підприємств в ході діалогу з посадовцями мали нагоду розповісти про свої нагальні проблеми та ризики діяльності, отримати фахові консультації з питань податкового законодавства та спільно визначити конструктивні шляхи вирішення питань, які стали предметом зустрічі з державними службовцями .

Фахівці Покровсько-Добропільського управління провели превентивно-роз’яснювальну роботу із запрошеними щодо необхідності безумовного дотримання роботодавцями законодавства про працю, розуміння ними значення офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість.

Працівники фіскального органу наголосили, що легалізація заробітної плати – винятково важлива соціальна проблеми. Використовуючи працю людей без належного оформлення документів, роботодавці порушують трудове законодавство, зокрема Кодекс Законів про працю України. При «тіньовій» зайнятості відбувається виплата заробітної плати «у конвертах», що призводить до втрати можливості користування державними гарантіями та трудового стажу при розрахунку розміру пенсії, відсутності внесків до фондів соціального страхування, що унеможливлює соціальний захист працівників.

«Враховуючи наявні ризики порушень законодавства по працю, важливим напрямком нашої роботи є повернення втрачених ресурсів в економіку держави та соціальний захист громадян. На сьогодні фіскальна служба є основним партнером добропорядних підприємців, які мають на меті отримання прибутку шляхом ведення чесного та прозорого бізнесу» - підсумувала проведені зустрічі заступник начальника Покровсько-Добропільського управління – начальник Покровського відділу податку на додану вартість Ірина Малахова.

Покровсько-Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області

Покровськ податки ОДПІ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Общество
Состоялся IV выпуск Международного строительного конкурса European Award - Modernization of the Year («Модернизация года - Европейская награда»). Этот конкурс – самый масштабный строительный конкурс в Европе. Цель – отбор и награждение качественных работ по модернизации и реконструкции объектов в сфере муниципального и промышленного строительства. Объекты и их создателей оценивало Международное жюри European Award - Modernization of the Year, которое состо...
Общество
Почти 80 млн гривен потратили на борьбу с пандемией COVID-19 в Донецкой области. Такую информацию на заседании коллегии Донецкой облгосадминистрации в четверг озвучила и.о. директора департамента экономики ДонОГА Галина Чурикова, - сообщает корреспондент «ОстроВа».Всего из областного бюджета на эти цели было выделено 137,6 млн гривен, использовано – 79,7 млн гривен.«Особое внимание уделялось поддержке медицинской отрасли. В первую очередь финансировались м...
Общество
Общая сумма надбавок для медиков, работающих с пациентами с COVID-19 в Донецкой области, составила 2,3 млн гривен. Об этом в ходе коллегии Донецкой облгосадминистрации в Краматорске 24 сентября сообщила и.о. директора департамента экономики ДонОГА Галина Чурикова, - передает корреспондент «ОстроВа».«В марте осуществлены разовые выплаты медработникам, которые непосредственно заняты лечением лабораторно подтвержденных случаев COVID-19 на общую сумму 1,7 млн...
Общество
Почти две тысячи случаев инфаркта миокарда ежегодно фиксируют в Донецкой области. Об этом на заседании коллегии Донецкой облгосадминистрации в четверг сообщила заместитель директора департамента - начальник управления организации и развития медпомощи населению департамента здравоохранения ДонОГА Наталья Филиппова, - передает корреспондент «ОстроВа». «В Донецкой области острым инфарктом миокарда в течение 2019 года заболели 1963 человека, за первое полугоди...
Общество
Сегодня, 24 сентября, последний день, когда желающие могут зарегистрироваться кандидатами на местных выборов. Уже завтра подать документы в территориальный избирком будет невозможно. Соответствующий календарный план местных выборов-2020 ранее был утвержден Центральной избирательной комиссией. Согласно календарному плану, подача в территориальную избирательную комиссию документов для регистрации кандидатов в депутаты, кандидатов на должность сельского, посе...
Общество
Яна Коваленко никогда не думала о себе, как о части какого-то там общества. Нет, понятно, что все мы – жители Покровска, представители каких-то профессий, слоев общества и так далее. Но вот о том, что она, Яна Коваленко является молодёжью, она как-то не задумывалась. Молодость – это то, что быстро проходит. И пока она проходит, надо успеть как-то потратить свои молодые годы с толком, чтобы иметь все необходимые атрибуты нормальной жизни – квартиру, работу,...
Общество
В преддверии Дня воспитателя и работника дошкольного образования в парке "Юбилейный" города Покровск прошел праздничный концерт. День воспитателя и работника дошкольного образования в Украине традиционно отмечают 27 сентября. Этот замечательный праздник был учрежден в 2011 постановлением Кабинета министров. 24 сентября на торжественном концерте в парке "Юбилейный" собрались представители всех дошкольных учреждений города. С профессиональным праздником восп...
Общество
З метою забезпечення безпеки під час проведення місцевих виборів депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня, рятувальники Покровського району здійснюють контроль над дотриманням вимог законодавства України у сфері пожежної та техногенної безпеки. Фахівцями відділу забезпечення заходів з попередження надзвичайних ситуацій у Покровському районі Центру забезпечення діяльності Гол...
Общество
В терапевтическом отделении КНП «Мирноградская центральная городская больница» на лечении находится 50 больных, из них с заболеванием пневмонией 44 человека, в сутки госпитализированы 7 больных. Об этом на своей странице в Фейсбук сообщает мэр Мирнограда Александр Брыкалов. С 24.09 по 08.10.2020 года терапевтическое отделение Мирноградской центральной городской больницы закрыто на карантин. Госпитализацию в отделение больных временно приостановлено.