• Главная
  • Сьогодні відзначають День працівників військових комісаріатів
14:00, 8 апреля 2018 г.

Сьогодні відзначають День працівників військових комісаріатів

8 квітня 1918 року декретом Ради Народних Комісарів засновані волостні,повітові, губернські та окружні комісаріати з військових справ. Цей день по праву є Днем народження військових комісаріатів.

З 1993 року значно розширилося коло завдань, які виконували працівники військомату. Зараз військовий комісаріат, в тісній взаєм одії з органами місцевого самоврядуванння, поряд з організацією призову до Збройних Сил України і постановкою на облік рядов ого, сержантського, офіцерського складу та офіцерів запасу, а також техніки народного господарства , що знаходиться на території района, виконує цілий ряд завдань соціального плану.

На даний момент військовослужбовці та працівники ЗСУ Покровсько - Ясинуватського об’єднаного міського військового комісаріату вносять гідний вклад у справу укріплення бойової готовності, підвищення мобілізаційної готовності, організованості та дисципліни.

В ознаменування 100-річчя заснування першого органу військового управління та з нагоди святкування Дня місцевих органів військового управління, від усього особового складу Покровсько - Ясинуватського ОМВК та від себе особисто вітаю військових комісарів, які зробили безцінний вклад в долю Покровського-Ясинуватського ОМВК:

- генерал-майора Глобенко Михайла Андрійовича;

- полковника Кізілова Віктора Івановича;

- полковника Щибрю Анатолія Митрофановича ;

- полковника Тіткова Павла Володимировича;

- підполковника Рака Володимира Олександровича.

Бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення та родинного тепла!

З повагою, Військовий комісар Покровсько-Ясинуваиського ОМВК підполковник В.В. БЄЛЯЄВ.

#свято #вйськовий_коміссаріат
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...