• Главная
  • Україна готова виплачувати пенсії на окупованому Донбасі – Жебрівський
15:42, 9 апреля 2018 г.

Україна готова виплачувати пенсії на окупованому Донбасі – Жебрівський

За словами глави Донецької обласної ВЦА, Україна готова платити пенсії на окупованому Донбасі за посередництва Червоного Хреста.

Україна готова виплачувати пенсії на окупованому Донбасі – Жебрівський, фото-1

Україна може надати Червоному Хресту повноваження здійснювати виплати пенсіонерам окупованого Донбасу.

Про це під час інтерв’ю DW заявив глава Донецької обласної ВЦА Павло Жебрівський , зазначивши: попри те, що Україна зберігає зобов’язання платити пенсії на непідконтрольних територіях , вона "хоче бачити, що виплата йде саме тій людині" –"Я нещодавно зустрічався з представниками Червоного Хреста. І я говорив: якщо Червоний Хрест візьме зобов’язання виплачувати на території, тимчасово окупованій Росією, пенсії і буде бачити, кому платить, то український уряд не буде заперечувати".

При цьому він наголосив: наразі Україна зобов’язана виплачувати пенсії близько 3 мільйонам особам, які проживають на непідконтрольній їй території – "І найбільше вони скаржаться на те, що мають приїжджати, щоб проходити ідентифікацію (якщо пенсіонер-внутрішньо-переміщена особа не прийде особисто у відділення "Ощадбанку" 1-2 рази на 6 місяців, виплата пенсії йому може бути заблокована –ред.). Але поки що механізмів, як без ідентифікації проводити виплати, ми не змогли ні з донорами, ні з ким відпрацювати".

#Жебрівський #пенсія
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...