• Главная
  • Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича
14:13, 10 апреля 2018 г.

Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича

Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича, фото-1

6 квітня у Покровському історичному музеї відбулася презентація виставки, присвяченій Всесвітньому дню настільного тенісу та пам’яті видатного спортсмена, першого майстра спорту з настільного тенісу в Донецькій області, людині, яка все своє життя віддала саме цьому виду спорту Оганесяна Мікаела Володимировича.

Всесвітній день настільного тенісу, відзначається з 6 квітня 2015 року. Сьогодні настільний теніс популярний вид спорту практично в усьому світі. Настільний теніс (відомий також як «пінг-понг») з’явився понад століття тому, а з 1988 року є олімпійським видом спорту. Настільний теніс відносять до найпопулярніших спортивних ігор. Для нього характерна ціла низка ігрових елементів, виконання яких вимагає високого рівня фізичної підготовленості, що сприяє фізичному розвитку. Комісія ЮНЕСКО назвала настільний теніс в числі найбільш перспективних та широко доступних видів спорту.

Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича, фото-4
Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича, фото-5

В м. Покровськ настільний тенісу також один з найпопулярніших та перспективних видів спорту. Великих зусиль для розвитку цього виду спорту доклав Оганесян Мікаел Володимирович. Насамперед, завдяки йому був організований найстарший в Україні турнір з настільного тенісу імені Василя Івановича Шибанкова, який щорічно проходив в Покровську 41 рік поспіль.

Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича, фото-6
Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича, фото-7

Мікаел Оганесян – це людина-легенда, яка золотими літерами вписала своє ім’я в історію розвитку настільного тенісу. Він прожив довге та повноцінне життя та багато чого досягнув. В підтвердження цього, на виставці представлені особисті речі Мікаела Володимировича, серед яких спортивна форма, медалі, кубки, почесні грамоти та подяки, цінні історичні світлини.

Покровчан запрошують відвідати виставку присвячену пам’яті Оганесяна Мікаела Володимировича, фото-8

Запрошуємо відвідати виставку з 06 квітня по 19

#музей #Покровськ #виставка #Оганесян
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...