• Главная
  • До уваги покровчан: встигни своєчасно задекларувати свої доходи
Покровська ОДПІ інформує
10:05, 11 апреля 2018 г.

До уваги покровчан: встигни своєчасно задекларувати свої доходи

Покровська ОДПІ інформує

Встигни своєчасно задекларувати свої доходи: Згідно зі ст. 67 Конституції України, п.п. 49.18.5, п. 49.18 ст. 49 та п.179.1 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) кожний громадянин зобов’язаний сплачувати податки у порядку і розмірі, передбаченому Законом, а також щорічно подавати до податкових органів за місцем реєстрації декларації про свій майновий стан та доходи за попередній рік (далі – Декларація), у яких декларувати доходи, з яких не були нараховані та сплачені податки.

Покровсько-Добропільське управління Головного управління ДФС у Донецькій області нагадує, що обов’язковому декларуванню підлягають, зокрема, іноземні доходи, та доходи, отримані від:

- надання послуг репетиторства;

- спадщини або дарування;

- продажу рухомого чи нерухомого майна;

- надання в оренду житлових і нежитлових приміщень, іншого майна;

- списання установами банків кредитів;

- інвестиційного прибутку (при отриманні частини статутного фонду при

закритті підприємства або зміні засновників та ін.);

- продажу власної сільгосппродукції, вирощеної на земельній ділянці, що перевищує 2 гектари.

Громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки у разі, якщо у 2017 році вони сплачували: відсотки за користування іпотечним кредитом; кошти на користь закладів освіти; страховіплатежі та/або пенсійні внески.

Декларацію подають до 1 травня – громадяни та особи, які провадять незалежну професійну діяльність і до 31 грудня – громадяни для реалізації права на податкову знижку за 2017 рік.

За вибором платника податків Декларації подаються за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; поштою (не пізніше ніж 5 днів до завершення кінцевого терміну подання) або в електронному вигляді через сервіс «Електронний кабінет» на веб-порталі Надати декларацію про майновий стан і доходи, а також отримати податкову консультацію з цього питання громадяни можуть в Центрах обслуговування платників Покровської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області:

- м.Покровськ, вул. Європейська, 1 (тел. 06239 22459);

- м. Мирноград, вул. Центральна, 19 (тел. 06239 542147);

- м. Селидове, вул. Гоголя, 1 (тел. 06237 23250).

Режим роботи: з понеділка по четвер з 9-00 до 18-00, у п‘ятницю з 9-00 до 16-45, у суботу – з 9-00 до 13-00, обідняперерва – з 13-00 до 13-45, неділя – вихідний.

Крім цього, громадяни можуть звернутись за консультацією з питань декларування до фахівців Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області за адресою: м. Покровськ, вул. Прокоф’єва, 113

#Покровськ #податкова #декларування
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...