• Главная
  • Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав
09:41, 12 апреля 2018 г.

Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав

33-річна жінка, яка виховує трьох дітей за «особистими справами» забула про свої батьківські обов‘язки. Саме за це горе-матір отримала від правоохоронців попередження про позбавлення батьківських прав та адмінпротокол. Про це повідомлє Покровський відділ поліції.

Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав, фото-1

До співробітників Мирноградської служби у справах дітей та молоді звернулися місцеві мешканці із проханням перевірити сусідську родину, в якій виховуються троє дітей. За словами громадян, матір у цій родині часто перебуває у не тверезому стані, а самі діти мають неохайний вигляд.

Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав, фото-2
Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав, фото-3
Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав, фото-4

Соцпрацівники, разом зі старшим інспектором ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександром Савірським вирушили за вказаною адресою.

Під час перевірки умов проживання родини з‘ясувалося, що в будинку багато брудного посуду й інших речей, а продуктів харчування замало. Мати пояснила, що у неї немає грошей щоб купити холодильник та пральну машину, тому і продуктів багато вона не купляє.

Також, було встановлено, що 9-річний хлопчик не відвідує школу. Його матір пояснила це тим, що у нього немає взуття. Середня 6-річна та молодша 2-річна доньки до дитячого садочку не влаштовані.

Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав, фото-5

На момент перевірки всі троє дітей знаходилися вдома та мали неохайний вигляд, а одяг на них був дуже брудний.

Правоохоронцями був складений адміністративний протокол за ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Багатодітну матір з Мирнограду можуть позбавити батьківських прав, фото-6

Також жінка була попереджена про те, що якщо вона і надалі не приділятиме належної уваги своїм дітям та не покращить умови їх проживання, буде поставлене питання про позбавлення її батьківських прав.

#Мирноград #багатодітна_матір #позбавити #батьківькі_права
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...