• Главная
  • У Покровську підоблікові, засуджені до покарань без позбавлення волі, прийняли участь в тренінгу
15:20, 12 апреля 2018 г.

У Покровську підоблікові, засуджені до покарань без позбавлення волі, прийняли участь в тренінгу

Співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації разом зі своїми підобліковими, засудженими до покарань без позбавлення волі, відвідали Центр психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянської академії»

12 квітня 2018 року співробітники Покровського міськрайонного відділу з питань пробації разом зі своїми підобліковими, засудженими до покарань без позбавлення волі, прийняли участь в тренінгу формування резилієнс «Емоційна компетентність, як життєвий ресурс», на базі Центру психосоціальної реабілітації Національного університету «Києво-Могилянської академії» у місті Покровську, що на Донеччині.

Спеціаліст центру поінформувала учасників заняття про емоційну сферу людини. Присутні мали можливість діагностувати особисту емоційну компетентність, вчилися складати портрет емоційно-компетентної людини.

У Покровську підоблікові, засуджені до покарань без позбавлення волі, прийняли участь в тренінгу, фото-1

Виконання гри-асоціації допомогло присутнім краще зрозуміти себе та свої переживання. Наприкінці заходу підоблікові Покровського міськрайонного відділу з питань пробації ділилися своїми враженнями та раділи новим знанням, які отримали сьогодні.

Олена Здебська,

спеціаліст Покровського МРВ з питань пробації

#Покровськ #підоблікові #тренінг #участь
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...