• Главная
  • У Покровську триває Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»
16:10, 12 апреля 2018 г.

У Покровську триває Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»

Згідно з Положенням про проведення обласного огляд-конкурсу в рамках проведення Всеукраїнського місячника облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота», затвердженого наказом 01-07/213 від 29.03.2018 департаменту сім`ї, молоді та спорту Донецької облдержадміністрації, з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення міст Покровська, був затверджений організаційний комітет та план заходів щодо підготовки та проведення Всеукраїнського місячника «Спорт для всіх – спільна турбота». Місячник проводиться в області з 2007 року, головна мета заходу - підготовка спортивних споруд міста до весняно-літнього спортивного сезону.

1 квітня в усіх містах і районах Донецької області розпочався Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх - спільна турбота». У Покровську в рамках обласного заходу планується відремонтувати 68 спортивних майданчиків. Протягом місячника планується виконати ряд ремонтних робіт, у тому числі: прибирання територій СК «Олімпієць», СК «Металург», ФОК м. Родинське та прилеглі території. Особлива увага буде приділена полям зі штучним покриттям, на яких буде викладена та підсипана гумова крихта, а сам газон буде прочісаний. Вже минулої п`ятниці, вчора та сьогодні проходять суботники на території спорткомплексів.

Нагадаємо, наше місто щороку займає призові місця за результатами проведення місячника.

Покровський центр фізичного здоров ` я населення «Спорт для всіх» закликає всіх небайдужих залучитися до місячника, адже здорове молоде покоління – це наше успішне майбутнє!

#Покровськ #спорт #майданчики
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...