• Главная
  • Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську
09:27, 13 апреля 2018 г.

Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську

8-річного хлопчика направлено до Центру допомоги дітям у Покровську. Таке рішення було прийняте поліцейськими та співробітниками соцслужби через те, що його матір неодноразово отримувала від них попередження та адмінпротоколи за недбале ставлення до власної дитини, але так і не виправила ситуацію. 

Того ж дня відносно ще однієї горе-матері інспекторами ювенальної превенції Покровського відділу поліції був складений протокол за порушення ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську, фото-1
Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську, фото-2
Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську, фото-3

Отримавши повідомлення від директора місцевої школи про те, що один з учнів регулярно пропускає заняття, через що відстає від шкільної програми, а його матері на це байдуже, правоохоронці разом із співробітниками соцслужби вирушили за місцем проживання родини. Під час візиту перевіряючих 8-річний хлопчик знаходився вдома, а на питання «чому він не у школі» - відповісти не він, ні його мати не змогли. В самому ж будинку було брудно, холодно, електрика відрізана через борги за енергоспоживання, продукти харчування теж відсутні. Матір, яка раніше вже отримувала попередження за невиконання своїх батьківських обов’язків і відносно якої був складений відповідний адмінпротокол, пояснень і на цей раз не мала. Жінка дала свою згоду, аби її сина тимчасово було відправлено до місцевого Центру допомоги дітям. Також вона пообіцяла створити належні умови для проживання хлопчика та переглянути своє ставлення до його виховання.

Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську, фото-4
Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську, фото-5
Тимчасово вилучений з родини хлопчик та складений адмінпротокол – результат перевірки сімей сжо в Покровську, фото-6

Того ж дня покровські правоохоронці та співробітники соцслужби у справах дітей відвідали ще одну родину, на яку просили звернути увагу небайдужі городяни. І, як виявилося, не дарма. В будинку, в якому мешкає мати із 9-річною донькою панували бруд і безлад, на кухні замість продуктів харчування – гори брудного посуду, на підлозі – сміття. Відносно жінки був складений адмінпротокол. Перевіряючі надали їй термін на виправлення й пообіцяли повернутися з перевіркою.

#Покровськ #сім'я #перевірка #адмінпротокол
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...