• Главная
  • В Мирнограді пройшла зустріч на тему: «Захист Вітчизни – обов’язок громадянина»
12:05, 13 апреля 2018 г.

В Мирнограді пройшла зустріч на тему: «Захист Вітчизни – обов’язок громадянина»

12 квітня в бібліотеці – філії №1 ЦБС Відділу культури Мирноградської міської ради пройшла зустріч «Захист Вітчизни – обов’язок громадянина» з військовослужбовцями 25 окремої повітряної десантної бригади – заступником командира підрозділу з морально-психологічного забезпечення Константином Цукановим, військовим священиком, психологом – Олександром Даманським та командиром відділу – Володимиром Фаренюком.

В заході взяли участь учні 10-Б класу НВК; учні 10 класу ЗОШ №10; учні 11-А класу ЗОШ № 5 ім. В.Доценка; заступник начальника центру зайнятості Молодоря Ірина Сергіївна та особи, які перебувають на обліку в Мирноградському центрі зайнятості. 

В ході проведення заходу Константин Цуканов ознайомив присутніх з особливостями служби десантно - повітряних сил України, укладання контрактів з громадянами, умовами прийняття на військову службу за контрактом, соціально-правовим захистом військовослужбовців, перспективами кар’єрного росту, порядком проходження військової служби. Присутні переглянули відеоролик «ДШВ готові до виконання завдань в АТО». «Дуже цікаво пройшло знайомство з людьми, які присвятили своє життя служінню народові, боротьбі за свободу і незалежність Вітчизни, боротьбі за територіальну цілісність України.», - зазначають організатори заходу.

#Мирноград #ВСУ #встреча
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...