• Главная
  • Студенти ДонНТУ – переможці Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018»
15:19, 13 апреля 2018 г.

Студенти ДонНТУ – переможці Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018»

Четверо студентів Донецького національного технічного університету – Катерина Єлагіна (Ф КІТАЕР ), Максим Лебединський (Ф КІТАЕР ), Сергій Демидов (Ф КІТАЕР ) і Андрій Бардаков (Ф КНТ ) – увійшли до сотні переможців Всеукраїнського конкурсу «Авіатор 2018».

Молодь успішно подолала всі відбіркові етапи, гідно виступила у фіналі й вже влітку відвідає авіасалон Фарнборо в Лондоні.

«Поїздка до Києва була дуже тривалою й виснажливою. Нічний переїзд, пересадки, раннє прибуття, довге очікування реєстрації в гуртожитку… Тим не менше, ми трималися, – ділиться враженнями Максим. – На виступ кожного учасника відводилося лише п’ять хвилин. Ми представили свої проекти, нам задали ряд питань, а по завершенні настав момент очікування результатів – і це не було легко. Що ж до церемонії нагородження, наші імена назвали не одразу. Було дуже хвилююче, але, на щастя, всі наші прізвища прозвучали, тож, можна було зітхнути з полегшенням. Дуже радий, що все так склалося. Хочеться подякувати фонду Бориса Колеснікова за можливість відвідати Лондон».

#ДонНТУ #конкурс #переможці
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...