• Главная
  • У Мирнограді підприємства заборгували місцевому ПФУ 360,4 млн.грн.
Пенсійний фонд
10:15, 18 апреля 2018 г.

У Мирнограді підприємства заборгували місцевому ПФУ 360,4 млн.грн.

Пенсійний фонд

За станом на 1 квітня 2018 року заборгованість перед управлінням ПФУ у м. Димитрова мають 13 економічно-активних підприємств міста на загальну суму 360,4 млн.грн.

Зростання боргу з початку 2018 року склало 14,4 млн.грн. або 4,16 %. Причиною зростання заборгованості є несплата підприємствами міста поточних нарахувань з відшкодування коштів на виплату та доставку пільгових пенсій. Заборгованість з цього виду платежу в загальній сумі боргу становить 98 % та складає 376,7 млн.грн. Найбільший приріст боргу з початку поточного року допущено Державним підприємством «Мирноградвугілля» на суму 13,54 млн.грн., загальна сума боргу склала 339,8 млн.грн. 

Незважаючи на складність економічного стану підприємств, наслідки не сплати обов’язкових платежів – це додаткове ярмо, від якого позбавитись надзвичайно важко, адже сума боргу з місяця в місяць зростає, а на суми невідшкодованих коштів Пенсійним фондом подаються позовні заяви щодо стягнення боргу в судовому порядку, що відповідно сприяє зайвим витратам підприємств-боржників на судові розгляди, виконавчий збір тощо. 

"Управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові закликає страхувальників, що мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Фонду, погасити заборгованість та не допускати її виникнення в подальшому.", - повідомляють у ПФУ м. Димитрова.

#Мирноград #ПФУ #задолженность
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...