• Главная
  • В Покровську пройшла екскурсія “Старе місто”
15:26, 18 апреля 2018 г.

В Покровську пройшла екскурсія “Старе місто”

Світова спільнота 18 квітня відзначає День пам’ятників та історичних місць Цей день у 1982 році було встановлено Асамблеєю Міжнародної ради з питань охорони пам’ятників і визначних місць (ICOMOS), створеної при ЮНЕСКО. Його девізом став заклик “Збережемо нашу історичну батьківщину”.

В Україні відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 1999 р. відзначають День пам’яток історії та культури, щорічно 18 квітня. Саме до цієї дати, з метою популяризації та збереження культурного надбання Покровська відділом культури, туризму та ОКС спільно з Покровським історичним музеєм та головою неформального краєзнавчого об’єднання “Старий рудник” була організована екскурсія «Старе місто».

Цей день, по суті, можуть вважати професійним співробітники відділів, закладів культури та краєзнавці. Відділ культури, туризму та ОКС Покровської міської ради проводить велику пам’яткоохоронну роботу. Прикладом є співпраця з мистецьким напрямком Українського кризового медіа-центру, результатом якої є участь у проектах «Жовта лінія» та продовження проекту «Заново відкриваємо історичну спадщину Східної України – Музей відкрито на ремонт II», презентація виставки «Старими стежками міста» та підготовка встановлення експлікаційних дощок на історичних будівлях міста. Слід зазначити, що даний проект реалізується за фінансової підтримки проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), тому участь у ньому означає і додаткове залучення коштів.

Луковенко Сергій Пантелейович познайомив учасників заходу з історичними пам’ятками нашого міста під час прогулянки першими вуличками Покровська (пристанційного селища Гришине), спорудами кінця ХІХ – початку ХХ століття, розказав про цікаві особистості та визначні події,які залишили слід в його історії. Слід зазначити, що до “туристичної” групи приєднувались і перехожі. Після “прогулянки старим містом” всі зійшлися в одному – наскільки цікава історія рідного краю!

#Покровськ #музей #екскурсія #старе_місто
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...