• Главная
  • До уваги покровчан, які офорлюють субсидії онлайн
16:54, 18 апреля 2018 г.

До уваги покровчан, які офорлюють субсидії онлайн

Шановні громадяни! Для призначення житлової субсидії необхідно подати лише два документи: Заява та Декларацію.

Зазначені заява та декларація можуть бути надіслані до управління поштою або в електронній формі через офіційний веб-портал Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з накладенням електронного цифрового або електронного підпису, створеного шляхом додавання до заяви в електронній формі ідентифікаційних даних декларанта, підтверджених у процесі автентифікації з використанням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків.

У разі отримання надісланих з використанням засобів телекомунікаційних систем заяви та декларації, в яких відсутній електронний цифровий або електронний підпис із застосуванням електронної системи ідентифікації, що використовує базу клієнтських даних банків, субсидія призначається лише після підпису зазначених документів. У разі непідписання в зазначений строк заяви і декларації подаються нові заява і декларація.

Звертатися за призначенням субсидії потрібно до управління соціального захисту населення Покровської міської ради.

Увага! Громадянам, які вже є отримувачами житлових субсидій перерахунок на новий термін буде зроблено автоматично, звертатися до управління не потрібно!

Консультації з питань отримання житлової субсидії можна отримати за телефонами: (06239) 2-11-59, (095)-399-90-55

Громадська приймальня управління соціального захисту населення Покровської міської ради працює (без перерви на обід) з 8.00 до 18.00, в п'ятницю з 8.00 до 16.45.

ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ ОНЛАЙН – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ HTTP://WWW.POKROVSK-RADA.GOV.UA/USZN/OGOLOSHENNYA-TA-PODIJI/2827-YAK-OFORMITI-SUBSIDIYU-ONLAJN-POKROKOVA-INSTRUKTSIYA

#Покровськ #субсидія #онлайн #оформлення
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...