• Главная
  • В Мирнограді відбулась зустріч представників державних організацій з учасниками АТО
12:08, 19 апреля 2018 г.

В Мирнограді відбулась зустріч представників державних організацій з учасниками АТО

В Мирнограді відбулась зустріч представників державних організацій з учасниками АТО

Вчора, 18-го квітня в Мирнограді відбулась зустріч представників державних організацій з учасниками антитерористичної операції, членами їхніх сімей та родинами загиблих військовослужбовців за участю представників Покровсько-Ясинуватського ОМВК під головуванням радника міського голови Тамари Прокопової.

У процесі спілкування було порушено важливі та актуальні для більшості демобілізованих військовослужбовців питання: першочергове виділення земельних ділянок учасникам АТО, пенсійне забезпечення, отримання житла, санаторно-курортне лікування, психологічна реабілітація військовослужбовців, працевлаштування демобілізованих військових, соціальна та грошова підтримка учасників АТО.

"Мирноградський міський центр зайнятості, в свою чергу, презентував послуги, які надаються службою зайнятості та новітні форми роботи з використанням онлайн-технологій. Військовослужбовці та учасники АТО отримали компетентні відповіді на свої нагальні питання від представників державних організацій. Була надана необхідна інформація та взяті на контроль питання, які потребують додаткового вивчення." - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості.

#Мирноградвстреча #АТО
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...