• Главная
  • Школярі мирноградської ЗОШ №5 ім. Валерія Доценка знайшли собі друзів в Ірландії, завдяки місцевим активістам
18:02, 20 апреля 2018 г.

Школярі мирноградської ЗОШ №5 ім. Валерія Доценка знайшли собі друзів в Ірландії, завдяки місцевим активістам

В березні цього року у двох мешканців Мирнограда - засновника інформаційного ресурсу «Типовий Мирноград» Олександра Соколова, який зараз проживає в Ірландії і є паломарем в Українській Греко-Католицькій Церкві, та вчителем англійської мови загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеней №5 ім. Валерія Доценка Мирноградської міської ради, Павлюк Ю.Ю. - з'явилася ідея створення умов для спілкування дітей нашого прифронтового містечка з їхніми ірландськими однолітками. 

Спільну ідею Олександра та Юлії допоміг втілити в реальність парох Української Греко-Католицької Церкви в Ірландії о.Василій, який також є священнослужителем на ірландській парафії в «Donnycarney Church». Для експременту вирішили взяти дівчат 3-го класу католицької школи «Our Lady of Consolation National School» при «Donnycarney Church» і учнів 4-х класів ЗОШ №5. Після того, як були досягнуті домовленості між навчальними закладами, розпочався процес реалізації цього проекту. Організатори вирішили, що першими напишуть діти з українського Мирнограда. 

Так, в ЗОШ №5 ім. Валерія Доценко, вчителем Юлією Павлюк було організовано в 4-А, 4-Б, 4-В класах інформаційні уроки про Ірландію, після чого учні з великою радістю та інтересом зайнялися написанням листів англійською мовою своїм одноліткам в Ірландію. 

Крім цього, діти приготували малюнки й українські національні сувеніри, зроблені власноруч. Тепер посилка з листами і роботами українських діточок відправляться до Львова, а звідти - в далеку Ірландію. Ця історія тільки починається ... - говорять активісти.

Коли в Дубліні отримають посилку з Мирнограда, в 3 класі ірландської школи «Our Lady of Consolation NS» буде проведено урок о.Василем про Україну, а наш земляк Олександр розповість детальніше про мирноградську школу ім. Валерія Доценка і про саме місто. Після цього діти отримають листи від мирноградців і напишуть їм свої відповіді. 

«На цьому етапі експеремент спілкування не зупиниться,» - пообіцяв о.Василь, який вважає, що ця ідея є дуже гарною для розвитку дітей з обох країн, адже для сучасного світу обмін культурними цінностями дуже важливий. Ці учні - майбутнє таких різних, але й таких схожих країн!

Школярі мирноградської ЗОШ №5 ім. Валерія Доценка знайшли собі друзів в Ірландії, завдяки місцевим активістам , фото-6
#Мирноград #Дублин #Ирландия #дети #школьники
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...