• Главная
  • Покровська ОДПІ провела промо–акцію по легалізації зарплат
17:51, 23 апреля 2018 г.

Покровська ОДПІ провела промо–акцію по легалізації зарплат

Співробітники інспекції днями організували промо-акцію серед представників адміністрації ринку «Центральний», підприємців та відвідувачів ринку. Тема акції - «Легалізація оплати праці – забезпечення соціальних гарантій».

Фахівці фіскальної служби звернули увагу присутніх на нюанси укладення трудових договорів та цивільно-правових відносин, повідомили щодо посилення відповідальності за порушення чинного законодавства. Акцентували увагу на важливості виплати заробітної плати не нижче законодавчо встановленого рівня, адже від цього залежить соціальний захист працівників, у цьому випадку мова йде не лише про пенсійне забезпечення, а й про всі соціальні гарантії та виплати, які існують у державі.

Підприємцям та найманим працівникам, що працюють на ринку, були роздані буклети на відповідну тематику. Слід зазначити, що проведена акція є черговим кроком кампанії з інформування та роз’яснення серед роботодавців та їх працівників чинного законодавства по виплаті заробітної плати та легалізації найманої робочої сили.

#Покровськ #ОДПІ #зарплата #промо #акція #заробітна_плата
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...