• Главная
  • В Мирнограді проводять роботу по боротьбі із самогоноварінням
10:52, 24 апреля 2018 г.
Нет возможности проверить

В Мирнограді проводять роботу по боротьбі із самогоноварінням

Вилучено 300 літрів браги, 10 літрів самогону, 12 апаратів призначених для вироблення «домашньої горілки», складено 19 адміністративних протоколів за правопорушення у сфері самогоноваріння – результати сумісної роботи з початку року дільничних офіцері Мирноградського відділення поліції та представників громадського формування «Громадська варта».

В Мирнограді проводять роботу по боротьбі із самогоноварінням, фото-1

Надмірне вживання спиртних напоїв стимулює зростання злочинності. Майже кожен третій злочин скоюється в стані алкогольного сп'яніння. Коштують «домашні вироби» в 2-3 рази дешевше, ніж легальна алкогольна продукція, тому певна кількість споживачів віддає перевагу «самогону».

В Мирнограді проводять роботу по боротьбі із самогоноварінням, фото-2

Кодексом України про адміністративні правопорушення у сфері самогоноваріння передбачено ряд статей, за порушення вимог яких настає відповідальність. Відповідно до вимог ст. 176 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за незаконне виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення у вигляді накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Так, з початку поточного року під час сумісних рейдів співробітників Мирноградського відділення поліції і представників місцевого громадського формування «Громадська варта» за порушення даної статті притягнуто до відповідальності 12 громадян, вилучено 12 самогонних апаратів, 10 літрів самогону та 300 літрів браги.

В Мирнограді проводять роботу по боротьбі із самогоноварінням, фото-3

А 9 любителів «домашньої горілки» співробітниками поліції притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 177 «Придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення» КУпАП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

З метою недопущення подібних правопорушень, поліція закликає населення до спільної боротьби з цією проблемою. При наявності будь-якої інформації про незаконне виготовлення або реалізації самогону, відразу звертайтеся за телефоном «102».

#Мирноград #самогоноваріння
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...