• Главная
  • У Покровську п’ятьох неповнолітніх засуджено за крадіжку телефонного кабелю
11:09, 26 апреля 2018 г.

У Покровську п’ятьох неповнолітніх засуджено за крадіжку телефонного кабелю

У квітні поточного року Красноармійським міськрайонним судом винесено вирок стосовно п’ятьох неповнолітніх осіб, засуджених за ч.2 ст.185 КК України (тобто за таємне викрадення чужого майна (крадіжку), вчинену за попередньою змовою групою осіб).

П’ятеро неповнолітніх викрали телефонний кабель ПАТ «Укртелеком» та ПАТ «Красноармійський динасовий завод», спричинивши потерпілим матеріальні збитки у великому розмірі. У ході судового розгляду, дослідивши обставини справи та дані, які характеризують особи неповнолітніх, суд дійшов висновку про можливість виправлення їх без ізоляції від суспільства. Таким чином трьох неповнолітніх звільнено від відбування покарання з іспитовим строком терміном на 2 роки, одну неповнолітню - на 1 рік ,а стосовно п’ятої особи суд застосував ЗУ «Про амністію у 2016році.

Судом покладено на неповнолітніх обов’язок періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання. У разі невиконання засудженими покладених на них судом обов’язків, іспитовий строк може бути замінено на реальне відбування покарання.

Прокурор Красноармійської місцевої прокуратури Вікторія Кузьменко

#суд #Покровськ #крадіжка #кабель
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...