• Главная
  • Протягом двох місяців в рамках операції «Мігрант» поліцейськими Покровської оперзони притягнуто до відповідальності 38 особи
14:21, 26 апреля 2018 г.

Протягом двох місяців в рамках операції «Мігрант» поліцейськими Покровської оперзони притягнуто до відповідальності 38 особи

Протягом двох місяців співробітниками поліції Покровської оперативної зони виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 38 громадян Азербайджану, Таджикистану, Узбекистану, РФ, Грузії та Вірменії.

На території Покровської оперативної зони триває операція «Мігрант», яка розпочалась в лютому і спрямована на запобігання нелегальній міграції, а також інших правопорушень, що вчиняють іноземці та особи без громадянства.

На іноземців складено 27 протоколів за ст. 203, 10 протоколів за ст. 205 та 1 протокол за ст. 206 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Відносно дванадцяти порушників були прийняти рішення про примусове повернення до країни походження, чотири з яких вже видворені з нашої країни із забороною в’їзду до України.

За порушення міграційного законодавства накладено штрафів на загальну суму 20230 грн. Інформація за даними фактами направлена в міграційну службу.

Боротьба з порушеннями міграційного законодавства триває і кожного, хто порушуватиме діюче законодавство, буде притягнуто до відповідальності.

#мігрант #Покровськ #оперзона
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Комментарии

Объявления
live comments feed...