• Главная
  • Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
15:23, 26 апреля 2018 г.

Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Сьогодні в нашій країні відзначається День пам’яті чорнобильської трагедії. Традиційно в цей день правоохоронці вітають своїх колег – ветеранів, які в той час евакуйовували мирне населення та охороняли громадський порядок в зоні лиха.

Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-1

У ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, що увійшла в число найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, брали участь люди найрізноманітніших спеціальностей – пожежники, правоохоронці, військовослужбовці, енергетики-атомники, інженери-конструктори, будівельники, прості робітники і колгоспники, в екстреному порядку мобілізовані радянським керівництвом на усунення наслідків аварії. Цим людям довелося гасити пожежу після вибуху, виконував роботи з дезактивації приміщень, захищали приміщення місцевих громадян від мародерів і евакуйовували мирне населення.

Так, до ветеранів – чорнобильців Покровська із словами щирої подяки звернувся заступник начальника Покровського відділу поліції Андрій Чаус: «З кожним роком все більше від нас за часом віддаляється атомна катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року, але ми завжди будемо пам’ятати Ваш подвиг. Дякуємо Вам за мужність і відвагу, за те, що Ви пожертвували власним здоров'ям на благо порятунку. Від себе особисто та від всього колективу хочу побажати Вам довголіття, щастя та сімейного затишку!»

Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-2
Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-3
Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-4

А в Авдіївці начальник Авдіївського відділення поліції Андрій Єпур взяв участь у міських урочистих заходах присвячених Дню пам’яті Чорнобильської трагедії.

Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-5
Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-6
Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-7
Керівництво Покровської оперзони вшанувало ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, фото-8

Поліцейські Покровської оперативної зони забезпечували правопорядок в усіх містах і містечках, в яких відбулись заходи присвячені Міжнародному дню пам’яті Чорнобиля. Порушень публічної безпеки не допущено.

#Покрвоськ #ЧАЭС #чорнобильці #чорнобиль
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Комментарии

Объявления
live comments feed...