
13:23, 30 травня 2018 р.
31 травня о 9:00 у Покровську розпочнеться перший день Форуму "Стратегія-23"

31 травня о 9:00 у Покровську розпочнеться перший день Форуму "Стратегія-23", який має на меті згуртувати зусилля навколо плану розвитку Донбасу на найближчі 5 років.Захід відбудеться у форматі «форуму-конструктору», в рамках якого протягом літа 2018 року будуть проходити цікаві зустрічі, воркшопи, дискусії про необхідність нових стратегій розвитку малих промислових міст Сходу.
Організатори вбачають необхідність в диверсифікації міських економік громад Сходу та знищенні стереотипів про регіон як виключно промисловий.
У результаті Форуму очікується:
• співпраця представників громадського, публічного та бізнес секторів задля вироблення стратегії розвитку міст регіону;
• розвиток міської системи замість виключно забезпечення благоустрою міською владою;
• довгострокові підходи в муніципальних практиках та їхній громадський супровід;
• розвінчування образу міст Сходу як моноцентричних.
Реєстрація на форум за посиланням: https://bit.ly/2IIfo3p

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:25
10 червня
Україна та ЄС окреслили умови майбутнього миру
П’ять ключових умов для миру
15:00
9 червня
08:45
9 червня
07:00
9 червня