• Головна
  • В Мирнограді відзначили Всесвітній день боротьби з дитячою працею
09:22, 12 червня 2018 р.

В Мирнограді відзначили Всесвітній день боротьби з дитячою працею

В Україні щороку відзначається Всесвітній день боротьби за ліквідацію дитячої праці. Так, 11 червня в Мирнограді відбулась акція, присвячена боротьбі за ліквідацію дитячої праці та її недопущення у майбутньому. Організаторами заходу виступили Мирноградський міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Також до заходу долучились фахівці Мирноградського міського центру зайнятості.

"Мільйони дівчат та хлопчиків по всьому світі залучені до роботи, що позбавляє їх можливості отримати належну освіту, шкодить їх здоров’ю, позбавляє дозвілля та незалежності, порушує їх права. Більшість цих дітей залучені до найгірших форм дитячої праці, до яких належить робота в умовах, шкідливих для здоров’я, рабство або боргова залежність , незаконна діяльність тощо.

Слід зазначити, що кроком у боротьбі проти цього явища є обізнаність щодо захисту дітей, так метою сьогоднішньої акції стало інформування населення спрямоване на підвищення рівня правової культури, поширення знань про права та свободи дітей. Кожна дитина має право на відпочинок, соціальний захист з боку держави та обмеження примусового використання дитячої праці.", - повідомляють у Мирноградському міському центрі зайнятості. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мирноград #дети #работа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...