![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240727)
11:52, 18 червня 2018 р.
У Покровську 13-річний хлопець мало не вбив співмешканця матері кухонним ножем
Сімейний конфлікт між подружжям виник на побутовому ґрунті. Під час сварки голова родини почав бити жінку. Намагаючись вгамувати чоловіка, 13-річний хлопець вдарив його кухонним ножем. За даним фактом відкрите кримінальне провадження.
![У Покровську 13-річний хлопець мало не вбив співмешканця м..., фото-1 У Покровську 13-річний хлопець мало не вбив співмешканця матері кухонним ножем, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Минулого дня, близько 21.30 до Покровського відділу поліції надійшло телефонне повідомлення від лікаря мобільного військового шпиталю, про те, що до них з проникаючим колото-різаним пораненням доставлений 40-річний місцевий мешканець.
Під час перевірки були встановлені усі обставини події. З’ясувалося, що того вечора між 31-річною жінкою та потерпілим виник конфлікт, який швидко переріс у бійку. Чоловік став бити свою співмешканку. Хлопець, намагаючись припинити протиправні дії чоловіка та намагаючись захистити свою матір, схопив кухонний ніж та вдарив кривдника в область спини.
![У Покровську 13-річний хлопець мало не вбив співмешканця м..., фото-2 У Покровську 13-річний хлопець мало не вбив співмешканця матері кухонним ножем, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Наразі поранений чоловік знаходиться у лікарні, його стан стабільно важкий.
За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 «Умисне тяжке тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...