У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України

Сьогодні, 4 липня, у актовій залі Покровського відділу поліції відбулися урочисті заходи з нагоди Дня поліції.

За зразкове виконання службових обов’язків, високий професійний рівень найкращих працівників Покровського відділу було нагороджено Почесними грамотами від міського голови та Подяками від начальника Покровського відділу поліції.

У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-1

Слід відмітити, для поліпшення умов несення служби співробітниками відділу та з нагоди Дня Національної поліції України міськвідділу поліції від покровської міської ради вручено сертифікат на отримання 2 кондиціонерів, 2 планшетів та 5 ноутбуків.

У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-2

"Для кожного поліцейського служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнений, що поліцейські й надалі ефективно виконуватимуть свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій громадян. В цей святковий день бажаю кожному поліцейському, щоб його професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання подальших професійних успіхів", - звернувся до присутніх Юрій Гречишкін.

До речі, Покровському відділу поліціі підпорядковуються Мирноградське, Добропільське, Селидівське та Авдіївське відділення. На теперішній час загальний штат Покровського відділу поліції разом з підпорядковамини відділеннями складає близько восьми сотен працівників. 

У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-3 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-4 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-5 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-6 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-7 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-8 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-9 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-10 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-11 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-12 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-13 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-14 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-15 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-16 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-17 У Покровську пройшли урочисті заходи до Дня Національної поліції України, фото-18
День поліції Покровськ сертифікат привітання урочистості
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25