Відбулись установчі збори ГО «Покровська асоціація сімей з особливими дітьми «Теплі долоні»

Кожна людина, чи то доросла, чи то дитина, особлива по-своєму. А є серед нас і такі люди, які потребують особливої уваги, підтримки, розуміння, навіть особливого ставлення. Це діти-аутисти.

З метою надання всебічної допомоги цим діткам та їх батькам, 2 травня 2018 року була офіційно утворена ГО «Покровська асоціація сімей з особливими дітьми «Теплі долоні». Основними напрямами діяльності організації є: - сприяння наданню соціальної, реабілітаційної, психологічної та моральної підтримки дітям з особливими потребами; - сприяння в отриманні освіти батьками та спеціалістами, які кваліфікуються на дітях з особливими потребами; - привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами; - сприяння поширенню серед батьків, фахівців, наукових, педагогічних та медичних працівників, різних соціальних і професійних груп правильного розуміння дітей з особливими потребами; - сприяння створенню експертно-інформаційних та практичних ресурсів для консолідації зусиль, обміну та поширення інформації та успішного досвіду професіоналів і батьків дітей з особливими потребами, взаємодії між українськими і зарубіжними фахівцями, які працюють з проблематики захворювань дітей з особливими потребами; - розробка і випуск корекційних, реабілітаційних, інформаційних та навчальних матеріалів, посібників, програм, ігор і тому подібних матеріалів для дітей з особливими потребами та їх батьків.

4 липня 2018 року відбулись установчі збори співзасновників організації, на яких були розглянуті основні організаційні питання. Було вирішено провести цикл заходів з теми «Дитячий аутизм в м. Покровську: реалії та перспективи»: 1) збори батьків особливих дітей (12 липня 2018 рокуо 17.00); 2) збори спеціалістів з роботи з особливими дітьми (19 липня 2018 року о 14.00); 3) круглий стіл з представниками міської влади та відділу освіти (26.07 о 14.00). Усі заходи будуть проведені на базі КЗ «Клуб ім. В.М. Комарова».

Ми висловлюємо подяку начальнику відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради Донецької області Олені Олександрівні Олехнович та в.о. директора КЗ «Клуб ім. В.М. Комарова» Кулешовій Наталі Дмитрівні за надану можливість проводити заходи, організовані ГО «ПАСОД «Теплі долоні», на базі КЗ «Клуб ім. В.М. Комарова».

Також ми запрошуємо до плідної співпраці батьків, спеціалістів, депутатів, меценатів, небайдужих до дитячого горя. Давайте разом подаруємо дітям тепло наших долонь!

Відбулись установчі збори ГО «Покровська асоціація сімей з особливими дітьми «Теплі долоні», фото-1

Ю.І. Соловйова,

Голова ГО «ПАСОД «Теплі Долоні»

теплі долоні збори Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии