В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО)

Заступник начальника - начальник кримінальної поліції ГУНП Донецької області Артем Кисько спільно із керівництвом Покровської оперативної зони підвели підсумки роботи кожного підрозділу, проаналізували недоліки в роботі та намітили подальші перспективні напрямки діяльності.

В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО), фото-1

До території обслуговування Покровського відділу поліції входять 4 територіальні підрозділи: Добропільське, Мирноградське, Селидівське та Авдіївське відділення поліції.

На початку наради заступник начальника - начальник кримінальної поліції ГУНП Донецької області Артем Киськопередав присутнім вітання від начальника ГУНП Донецької області Миколи Семенишина та подякував кожному за роботу.

Далі керівник главка окремо заслухав кожного з керівників підрозділу, а також начальників блоку кримінальної поліції, відділів превентивної діяльності та слідства. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників.

В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО), фото-2
В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО), фото-3
В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО), фото-4
В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО), фото-5

Так з початку року до Покровського відділу поліції звернулись 25 тисяч 765 громадян. При цьому з усіх звернень до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 2323. Решта повідомлень носили більш інформаційний характер та правопорушення адміністративного характеру.

За 6 місяців правоохоронцями Покровської оперативної зони розкрито 9 вбивств, 6 фактів спричинення тяжких тілесних ушкоджень, 27 грабежів, 8 розбоїв, 447 крадіжок, 36 шахрайств. Взагалі 863 особам повідомлено про підозру за скоєння кримінальних правопорушень.

За вказаний період поліцейськими розкрито 137 наркозлочинів та 43 правопорушення у сфері незаконного обігу зброї та боєприпасів.

В Покровському відділі поліції підвели підсумки роботи поліції за перше півріччя 2018 року (ФОТО), фото-6

За результатом наради були прийняті рішення щодо активізації діяльності окремих підрозділів поліції по конкретним напрямкам роботи, а також покращення взаємодії між службами.Крім того, заступник начальника ГУНП Донецької області Артем Кисько зауважив, що кожен поліцейський має отримати об'єктивну оцінку за свою роботу від своїх керівників, а тим, хто має недоліки - дати термін на їх усунення. Полковник поліції в кінці наради зауважив, що пріоритетними напрямками роботи поліції Донеччини залишаються - забезпечення правопорядку та безпеки громадян, протидія незаконному обігу зброї та наркотичних речовин.

Покровський відділ поліції
підсумки роботи поліція Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25