В Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов єдиний стрілецький день

06 червня 2018 року в Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов Єдиний стрілецький день. До занять були залучені військовослужбовці Покровсько-Ясинуватського ОМВК та військовозобов’язані, які приписані до підрозділів територіальної оборони Покровсько-Ясинуватського ОМВК.

Було організовано 4 учбові місця: вправи зі стрільби АК-74 та ПМ; тактична військова медицина та тактична підготовка. Заняття з вогневої підготовк и проводилися в суворій відповідності з вимогами Курсу стрільб та методики вогневої підготовки. Для проведення занять з тактичної медицини були запрошені військові парамедики, які періодично приїжджають до Покровсько-Ясинуватського ОМВК проводити заняття.

Зауважимо, що запрошені спеціалісти беруть участь в АТО з самого початку операції, тому залюбки діляться цінним досвідом з військовослужбовцями комісаріату. Єдиний стрілецький день в Покровсько - Ясинуватському ОМВК був проведений на високому, якісному рівні, всім військовослужбовцям та військовозобов’язаним були доведені заходи безпеки та правила користування вогнепальною зброєю.

За підсумками стрільб можна визначити, що навіть проходячи службу у військовому комісаріаті, військовослужбовці ні в якому разі не розгубили навички правильної, влучної стрільби, а військовослужбовці, що найкраще проявили себе у вогневій підготовці отримають заохочення.

В Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов єдиний стрілецький день, фото-1 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов єдиний стрілецький день, фото-2 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов єдиний стрілецький день, фото-3 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов єдиний стрілецький день, фото-4 В Покровсько-Ясинуватському ОМВК пройшов єдиний стрілецький день, фото-5
стрілецький день військомат Покровськ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25