Депутаты Мирноградского городского совета направят письмо на имя Парубия и Насалика, касаемо ситуации на ГП "Мирноградуголь"

Сегодня, в ходе 49-й сессии Мирноградского городского совета депутатский корпус принял текст письма, которое будет направлено на имя Главы Верховной Рады Андрея Парубия, Министра энергетики и угольной промышленности Игоря Насалика и глав парламентских фракций, с просьбой о решении проблемы, касаемо выплаты заработной платы работникам ГП "Мирноградуголь".
Текст письма:
Парубію А.В.
Головам парламентських
фракцій України
Міністру енергетики та вугільної промисловості України
Насалику І.С.
У зв’язку з нестабільною ситуацією, яка склалася в 2018 році на вугільних підприємствах міста в частині виплати заробітної плати, оплати за енергоносії та інших першочергових виплат, які тягнуть за собою недоотримання місцевим бюджетом податків та зборів та недостатній обсяг в Державному бюджеті на 2018 рік дотації для державних вугільних підприємств, Мирноградська міська рада звертається з клопотанням про прискорення розгляду проекту Закону України № 8362 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансування сектору вугільної галузі.
ДП «Мирноградвугілля» є бюджетоутворюючим підприємством міста Мирноград, питома вага якого, в обсязі усіх надходжень податків та зборів, складає майже 40 %. Але постійно існуюча заборгованість з виплати заробітної приводе до утворення системної відсутності оборотних коштів в місцевому бюджеті.
Враховуючи вкрай тяжке, критичне становище у сфері фінансово-господарської діяльності, яке склалося по ДП «Мирноградвугілля», зазначаємо, що відсутність державної підтримки призведе до погіршення і так складної ситуації на підприємстві. Відсутність надходжень податків та зборів від ДП «Мирноградвугілля» до міського бюджету в подальшому призведе до не виконання доходної частини бюджету міста, не дасть змогу в повному обсязі забезпечити фінансування потреб соціально-культурної сфери міста Мирноград: придбання медикаментів, оплати енергоносіїв, продуктів харчування, освітлення міста, покращення благоустрою тощо.
Сподіваємось на розуміння та щонайшвидший розгляд проекту Закону, який дасть змогу забезпечити виплату заробітної плати працівникам державних вугледобувних підприємств і стабілізації роботи зазначених підприємств, у тому числі і ДП «Мирноградвугілля».
Прийнято на 49-ій черговій сесії
Мирноградської міської ради
11 липня 2018 року
Депутаты Мирноградского городского совета направят письмо на имя Парубия и Насалика, касаемо ситуации на ГП "Мирноградуголь" , фото-1
Мирноград депутаты сессия
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25