Відбулась зустріч батьків особливих дітей з ГО «Покровська асоціація сімей з особливими дітьми «Теплі долоні»

Відбулась зустріч батьків особливих дітей з ГО «Покровська асоціація сімей з особливими дітьми «Теплі долоні», Вера Карпова

12 липня 2018 року за ініціативи ГО «ПАСОД «Теплі долоні» пройшла зустріч з батьками особливих дітей. За добровільною та індивідуальною згодою, відповідно до п.4.4 Статуту ГО «ПАСОД «Теплі долоні», батьки написали заяви щодо вступу до діючої Організації.

Після цього було вирішено створити візитівку Організації – плакат «Теплі долоні» як символ тепла, який ми даруємо нашим дітям.

Оскільки ГО планує проведення круглого столу з теми «Дитячий аутизм у м. Покровську: реалії та перспективи» за участі представників місцевої влади та відділу освіти, то було одноголосно вирішено написати листа на ім ’ я Покровського міського голови та начальника відділу освіти з запрошенням на цей захід. Так, на круглому столі, який відбудеться 26 липня 2018 року, планується обговорити такі питання:

-стандарти освіти для дітей з аутизмом в Україні;

-реалізація права освіти дітей з аутизмом на освіту в Україні та м. Покровську та створення відповідних умов;

-форми шкільної освіти для дітей з аутизмом в Україні та в м. Покровську;

-рівень кваліфікації спеціалістів, які працюють в ЗЗСО м. Покровська з дітьми з аутизмом, та дотримання ними особливих освітніх потреб дітей з аутизмом;

-інклюзія в Україні: перспективи дітей з аутизмом;

-навчання дітей з аутизмом після 9 та 11 класів в м. Покровську;

-відкриття класу/класів з тьютором в м. Покровську.

Також члени Організації прийняли рішення взяти участь в конкурсі міні-проектів місцевого розвитку, який проводить Покровська міська рада, з метою створення та розповсюдження інформативних плакатів про аутизм та дітей з аутизмом.

19 липня 2018 року о 17.00 планується зустріч зі спеціалістами (логопед, психолог, дефектолог, масажист, спеціаліст ЛФК) як досвідченими, так і молодими, з метою обговорення шляхів допомоги особливим дітям на професійному рівні. Тож запрошуємо на цю зустріч батьків особливих дітей та всіх небайдужих спеціалістів.

Давайте разом подаруємо дітям тепло наших долонь!

Ю.І. Соловйова, Голова ГО «ПАСОД «Теплі долоні»

Покровськ особливі_діти сім'я теплі_долоні асоціація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии