Заборгованість до ПФУ по Мирнограду мають 14 підприємств міста на загальну суму 374,4 млн.грн.

Про стан погашення заборгованості зі сплати обов’язкових платежів до бюджету Пенсійного фонду

На сьогодні дуже гостро стоїть питання збереження фінансової стабільності Пенсійного фонду України для забезпечення своєчасної та в повному обсязі виплати пенсій.

Мобілізація коштів до Пенсійного фонду – першочергове завдання Покровського об’єднаного управління, а погашення боргів - важливий резерв наповнення бюджету Фонду.

Станом на 1 липня 2018 року заборгованість по м. Мирнограду мають 14 економічно-активних підприємств міста на загальну суму 374,4 млн.грн. Зростання боргу з початку 2018 року склало 28,39 млн.грн. або 7,5 %. Причиною зростання заборгованості є несплата підприємствами міста поточних нарахувань з відшкодування коштів на виплату та доставку пільгових пенсій. Заборгованість з цього виду платежу в загальній сумі боргу становить 98 % та складає 390,7 млн.грн. Найбільший приріст боргу з початку поточного року допущено Державним підприємством «Мирноградвугілля» на суму 26,5 млн.грн., загальна сума боргу склала 352,8 млн.грн.

Незважаючи на складність економічного стану підприємств, наслідки не сплати обов’язкових платежів – це додаткове ярмо, від якого позбавитись надзвичайно важко, адже сума боргу з місяця в місяць зростає, а на суми невідшкодованих коштів Пенсійним фондом подаються позовні заяви щодо стягнення боргу в судовому порядку, що відповідно сприяє зайвим витратам підприємств-боржників на судові розгляди, виконавчий збір тощо.

Покровське об’єднане управління Пенсійного фонду України Донецької області закликає страхувальників, що мають невиконані зобов’язання перед бюджетом Фонду, погасити заборгованість та не допускати її виникнення в подальшому.

борги ПФУ Мирноград
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать

Комментарии

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Анна Денисенко
Доброго времени суток, уважаемые читатели!
Просим обращаться к редакции сайта с интересующими Вас вопросами. Нам важно знать именно Ваше мнение. Мы работаем для Вас!!!
066-654-64-64
Skype: denisenko_anna25